Blum
Blum
Acest produs nu este disponibil momentan. Vrei sa te anuntam cand revine?
Stoc indisponibil
Costurile de livrare nu sunt incluse
Set glisiere MOVENTO cu TIP-ON, NL=500mm, 70kg, extragere totala, stanga+dreapta, 766H5000T

Descriere

Set glisiere MOVENTO cu TIP-ON, NL=500mm, 70kg, extragere totala, stanga+dreapta, 766H5000T

Set de glisiere MOVENTO cu TIP-ON pentru sertare din lemn, cu extragere totală și încărcare dinamică de 70 kg. Varianta 766H5000T are lungimea nominală de 500 mm, sistem de rulare sincronizat pe tren de role și construcție din oțel zincat. Îmbinarea cu sertarul este prevăzută pentru cuplaj.

Caracteristici esențiale

  • Extragere totală, cu supraextensie de 1 mm.
  • Tehnologie de mișcare TIP-ON și sistem de rulare sincronizat pe tren de role.
  • Încărcare dinamică de 70 kg pentru această variantă MOVENTO.
  • Oțel cu suprafață zincată, cu montaj lateral și fixarea profilului de corp cu șuruburi.
  • Set stânga + dreapta, destinat sertarelor din lemn.

Utilizare și cote de montaj

Destinat sertarelor din lemn cu îmbinare prin cuplaj. Adâncimea interioară minimă a corpului este de 503 mm, iar lățimea de montaj, inclusiv distanțierul, este de 21 mm.

NL indică lungimea nominală: 500 mm. Aceasta este distinctă de lungimea profilului de corp, de 418.5 mm, și de distanța șinei intermediare, de 492.55 mm.

Specificații tehnice

CaracteristicăValoare
Producător / sistemBlum / MOVENTO
Cod model766H5000T
Tehnologie de mișcareTIP-ON
Tip de extragereExtragere totală; supraextensie 1 mm
Sistem de rulareSincronizat pe tren de role
Lungime nominală (NL)500 mm
Încărcare dinamică70 kg
Material / suprafațăOțel / zincat
Element de mobilierSertar din lemn
Montare / fixare profil corpMontaj lateral / cu șuruburi
Îmbinare cu sertarulPentru cuplaj
Adâncime interioară minimă corp503 mm
Lățime de montaj, inclusiv distanțier21 mm
Înălțime de așezare28.5 mm
Lungime profil corp418.5 mm
Lățime profil corp40.9 mm
Înălțime profil corp47.5 mm
Lățime șină de sertar29.7 mm
Distanță șină intermediară492.55 mm
Poziție cârlig față de capătul șinei9 mm
Distanță piesă de antrenare256.8 mm
Distanță BLUMOTION și BLUMATIC294 mm
Variantă BLUMOTION și BLUMATICT57.768M00
EAN9002617853469
IDNR BLUM01071328
Referință articol BLUM766H5000T MOVENTO*MP ZN

Conținutul setului

Garnitură de glisiere stânga + dreapta MOVENTO 766H5000T. Unitate de vânzare: set.

Detalii

Cod produs
69640
EAN
9002617853469
Categorii
Brand
Atribute Blum
Supraextensie
1 mm
Latime sina de sertar
29.7 mm
inaltime de asezare
28.5 mm
Distanta sina intermediara
492.55 mm
Distanta piesa de antrenare
256.8 mm
Distanta BLUMOTION si BLUMATIC
294 mm
Functii suplimentare
cu TIP-ON
imbinare sistem de glisare cu Box sau sertar
pt cuplaj
inaltimea profilului de corp
47.5 mm
lungime profil de corp
418.5 mm
sistem de rulare
sistem de rulare sincronizat pe tren de role
latime profil de corp
40.9 mm
pozitie carlig (fata capat sina)
9 mm
latime de montaj (inclusiv distantier)
21 mm
Tehnologie de miscare
TIP-ON
fixare profil corp
cu suruburi
Felul montarii
Montaj lateral
tip de extragere
Extragere totală
partile constructive ale mobilei
Sertar din lemn
Lungime nominala
500 mm
adancime interioara min. corp
503 mm
mod de ambalare
impachetare multipla
Culoare/ Suprafata
zincat
Tipul sistemului de glisare
MOVENTO
Încărcare dinamică
70 kg
Material
Otel

CAD/CAM

Ce spun clientii

Detii sau ai utilizat produsul?
Posteaza review

Scrie-ti parerea si castiga puncte de loialitate in valoare de 1,00 RON.